Zielona

Zielona okolica

Zielone tereny zachęcają do aktywnego spędzania czasu.

Seanse

Seanse Filmowe

Cinema City Bemowo w pobliżu inwestycji

Fitness

Fitness i Siłowania

Zaledwie 10 minut od inwestycji znajduje się Fitness Klub.

Punkty

Punkty Handlowe

Liczne sklepy i punkty usługowe nieopodal inwestycji

Blisko

Blisko do Centrum

8 km do ścisłego centrum Warszawy.

Relaks

Relaks na łonie natury

Po ciężkim dniu można zrelaksować się w parku oddalonym o 10 minut drogi.

Rekreacja

Rekreacja

Liczne ścieżki dla miłośników rowerów.

Metro

Metro
550m

Wysoki Standard

Wysoki
Standard

Własność Gruntu

Własność
Gruntu

Odbiory X.2018

Klucze
X.2018

BEMOWO
KTÓRE POKOCHASZ

Cisza, spokój i zieleń otaczające Bliskie Bemowo to obietnica spokojnego i bezpiecznego życia, z dala od miejskiego zgiełku, a przy tym tak blisko tętniącego życiem centrum Warszawy.

 

Bemowo zapewnia swoim mieszkańcom wszystko to, co stanowi wyjątkowe połączenie zalet dużego miasta i uroku terenów podmiejskich. Znajdziesz tu liczne punkty handlowo-usługowe, obiekty gastronomiczne, kluby sportowe, przedszkola, szkoły, Park Leśny Bemowo, Park Górczewska, Park przy Starych Jelonkach, Fort Bema, skwery i ścieżki rowerowe.

Grupo Lar jest międzynarodowym koncernem deweloperskim istniejącym od ponad 50 lat, który funkcjonuje na trzech kontynentach: w Europie, Ameryce Północnej i Ameryce Południowej. Dzięki wysokiej jakości naszych inwestycji i rosnącemu zaufaniu klientów, Grupo Lar znajduje się w ścisłej czołówce potentatów branżowych.
Deweloper o takich osiągnięciach realizując inwestycje w Warszawie, kontynuuje świetną passę, której kluczowymi atutami są przede wszystkim: doskonała lokalizacja, wysokiej jakości projekty i perfekcyjne wykonanie.

W Polsce firma Grupo Lar działa od 2006r i z sukcesem wybudowała ponad 1000 mieszkań w Warszawie. Dobra reputacja pozwoliła firmie zostać członkiem Polskiego Związku Firm Deweloperskich. Firma Grupo Lar współpracuje z Bankami: PEKAO SA, mBank Hipoteczny, Alior Bank.

Grójecka Przy Bliski Nowe